אנגלית בקליק - המלצות

 

"יש לי את התכנה המדהימה שלך רק זמן קצר, ואני נהנית ממנה מאד !! אני רוצה להודות לך על שיצרת את זה, זה דבר מדהים !!

אמרו לי ללמוד כאן את השיעורים באנגלית, אבל כל השיעורים מלמדים המון, זה מרגש! כן. ממש. יש כל כך הרבה שיטות ללימוד אנגלית, אבל לדעתי - כתלמידה - אם מישהו רוצה את היכולת להשתמש באמת בשפה - זו הדרך.

הגרפיקה נהדרת, ההוראות מאוד ברורות, השיטה ייחודית -- והדברים הללו הופכים את התכנה לידידותית, קלה לשימוש וכל תהליך הלמידה מהנה.

עבדתי עם התכנה הרבה זמן (אתה יודע, בקורונה אנחנו תקועים הרבה בבית :-() ולמדתי כל כך הרבה, היו כל כך הרבה מילים שלמדתי! מלים רבות אחרות הכרתי, אך לא יכולתי להשתמש בהן כראוי / לא ידעתי לקרוא / לאיית אותן ... ואני מתכוונת להתאמן ולהשתמש בזה הרבה כדי לשפר את האנגלית שלי.

תודה רבה לך!!!"

רותי ה.

"רציתי להגיד לך, כשקבלתי את התכנה המיוחדת שלך ללמוד אנגלית, לא יכולתי לדמיין מה היא תעשה עבורי. אני משתמש בתכנית פחות משלושה חודשים, והיא פתחה בפניי עולם חדש של אוצר מילים וידע מעל לכל דמיון ...

אני מאוד מרוצה מהתכנה, זו תכנה שימושיות מתקדמת, מסוג שלא ראינו בעבר.

ברגע שהתחלתי, הכל נעשה קל יותר וברור. הייתי ממליץ לכל אזרחי ישראל לרכוש את התכנה ובמיוחד אני רוצה להמליץ עבור כבדי שמיעה -- מכיוון שהתכנית לא רק מלמדת אנגלית אלא גם מלמדת את המילים. רכיב השמיעה  עזר לי מאוד בהבנת ההגייה ואוצר המילים.

כבר מגיל קטן למדתי אנגלית ולא פגשתי תוכנה מוצלחת כזו.

התכנה שאין לה תחליף."

פ. מ. ל.

 

"אני אמא של א., בת 16. לפני כשלוש שנים רכשנו את התקליטור כדי ללמוד אנגלית בבית, ותוך חודש היא התקדמה מאוד באנגלית. אחרי כמה חודשים היא הפכה לסטודנטית מצטיינת באנגלית.

המורה שאלה אותה כל הזמן מה קרה. איך היא יודעת כל כך הרבה מילים ומושגים, וגם כל כך התגבר לה המוטיבציה לדעת? הציונים שלה כעת נעים בין 90 ל 100.

כל הפחד שהיה לה בלימוד אנגלית נעלם, ואנגלית הפך למקצוע מועדף עליה. היא אוהבת לשבת ליד המחשב וללמוד את אוצר המילים ואז לעבור את המבחנים במחשב ולראות שהיא מאוד מצליחה. אתה יודע, זה מאוד השפיע על הלימודים בבית הספר. בזכות הדיסק הזה חסכתי מאות דולרים למורה פרטי.

עכשיו בתי השנייה משתמשת בדיסק, וגם מתקדמת מאוד.

אני מאוד אסיר תודה ושמח, שמישהו לקח יוזמה לעזור לילדים ללמוד אנגלית ולהנות באותו זמן.

תודה, תודה, ושוב תודה."

נ כהן

"תודה רבה שתזכה במעשים הטובים בתוכנה בהוראת האנגלית. אני מאוד נהנה ללמוד בתוכנה שלך, וגם המכרה הגדול שלי יושב על התוכנה שלך כמעט כל יום. הרבה הצלחות ממני."

שמואל א

 

"קניתי את התקליטור ואני מאוד מרוצה ממנו. בדיסק הזה יש המון אוצר מילים וזה ממש עוזר לי. אני מקפיד לשבת על שעה - שעתיים ביום ואני רואה שאני מסתדר.

זה בא לידי ביטוי בהכנה שעשית ברגע זה, גם המורה שלי לאנגלית חושב שהשתפרתי.

הרבה תודות."

אבי ק

"אני מודה לכם מקרב לב .


אנחנו מאד נהנים אני ובני (הקטן גיל 9)  מהתוכנה שלכם ללימוד אנגלית 

 

הלימוד הוא בצורה אחרת צורה מהנה מאד ומתאימה לכל הגילאים

 
יישר כח ורוב תודת 

 

בברכה"

משה